Bir Kasapdan Daha Fazlası !

Hakkımızda

Öncelikle Merak Edip İncelediğiniz İçin Teşekkür Ederim.
15 Yıllık Mesleki Deneyimimizi Dikkat Et Kasap-Şarküteri de Siz Müşterilerimizin Hizmetine Sunmayı Hedefledik.
Alışıla gelmişliğin dışında, amaç sadece ürün ve hizmeti satmak değildir.Sadece satarsanız bunu herkes yapabildiği için farkınız kalmaz.Bizim hedefimiz doğru müşteriye doğru ürünü vermek.Örneğin köftelik yağsız kıyma isteyene yağsız kıymadan lezzetli olmayacağını anlatmak.
Kasaplık günümüzde şova dönmüş bir hal alsa da özü hala aynı aslında ; ayarında usulüne uygun pişmiş lezzetli yumuşak et. Üstüne alevli şovları ekleyince bizi yani evdeki imkanları aşıyor. Fakat geri kalanı gerçekten çok kolay.
Gerek sitemizden gerekse işletmemizde hangi et nasıl pişirilir, nasıl yumuşak olur, bunların hepsini birlikte inceleyeceğiz.Farklı kültürlere hitap eden dinlendirme teknikleri, farklı damaklara hitap eden lezzetlerle biz sadece ürün satmak yerine bilinçli tüketimi hedefliyoruz.
Malesef ki bir günlük yevmiye ile 1 kg etin zor alındığı bu zamanda herkesin işi zor. Önemli olan bu zor imkanlarla alınan artık lüks sınıfına girmeye aday etin en iyi şekilde pişirilip damakların hak ettiği lezzeti bulması.
Uzun lafın kısası ben ve eşim bu işi seviyoruz.Adı kasap olsun diye kasapçılık oynamıyoruz.Et her yerde satılıyor ve kötü örnekleri direk aklınıza gelmiştir.Kaliteli ve Güvenilir ürünleri; Güler yüzlü bir hizmetle satın almayı hedefleyen herkesi Dikkat Et Kasap&Şarküteriye Bekliyoruz.
Mehmet-Görkem KOÇ